Вітаємо на нашому сайті
Головна сторінка ХІ Всеукраїнський конкурс Microsoft "Вчитель - новатор" - 17 Грудня 2014
Головна » 2014 » Грудень » 17 » ХІ Всеукраїнський конкурс Microsoft "Вчитель - новатор"
08:31
ХІ Всеукраїнський конкурс Microsoft "Вчитель - новатор"

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Учасниками конкурсу є педагогічні працівники та закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.

Для участі необхідно до 15.02.2015 року:

Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу

Зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу, приєднатися до тематичної дискусії «ХІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор»

Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають електронний сертифікат учасника Конкурсу.

Детальніше із Положенням про Конкурс, умовами та зразками конкурсних робіт ви можете у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» або за посиланнями нижче:

 Положення Конкурсу.doc

 Шаблон конкурсної роботи.pptx

 Шаблон конкурсу 2014.onepkg

Бажаю успіху всім учасникам конкурсу.

За довідками звертайтесь innovation4education@outlook.com

Переглядів: 2859 | Додав: Admin | Теги: Вчитель-новатор, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar