Вітаємо на нашому сайті
Головна сторінка Каталог файлів
Головна » Файли » 7 клас » 7 клас 2020

Підручник "Інформатика 7 клас" Н.В. Морзе та ін. 2020 рік

Підручник "Інформатика 7 клас"

Назва: Підручник "Інформатика 7 клас" (2020 рік)
Автори: Н.В. Морзе, О.В. Барна
Видавництво: Видавничий центр "Оріон"
Мова: українська
Сторінок: 176
Рік: 2020
Формат: pdf
Розмір: 11 Мб
 

Цей підручник допоможе вам продовжити вивчення інформатики. Він складається із трьох розділів. Ви навчитесь використовувати мережу інтернет для електронного листування та спільної роботи з документами. А ще дізнаєтеся, що не тільки люди працюють в інтернеті, а й речі можуть використовувати мережу, навіть без участі людини! Другий розділ переведе вас на новий рівень вивчення алгоритмів: ви складатимете програми сучасною мовою програмування. За матеріалами третього розділу ви опануєте програму для опрацювання табличних даних. По його завершенні ви будете будувати моделі й розв’язувати практичні задачі

Джерело:
https://www.orioncentr.com.ua/vydavnytstvo/informatyka-7kl-pidruchnyk

УВАГА!
 
Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, св'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.
Категорія: 7 клас 2020 | Додав: Admin | Теги: Інформатика 7 клас, підручник, книги, інформатика 7 клас 2020
Переглядів: 1006 | Завантажень: 313 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
avatar
1 tsarnik2 • 11:08, 23.08.2020 [Матеріал]
Доброго дня. Коли плануєте створити комплект конспектів? Дякую
avatar
0
2 Admin • 12:29, 23.08.2020 [Матеріал]
Доброго дня!
Очікуйте комплект за декілька днів.
avatar