Вітаємо на нашому сайті
Головна сторінка Каталог файлів
Головна » Файли » Програми » Програмування

Відеоінтерпретатор алгоритмів пошуку та сортування

Відеоінтерпретатор алгоритмів пошуку та сортуванняПрограмно-методичний комплекс (ПМК) Відеоінтерпретатор призначений для вивчення розділу «Основи алгоритмізації і програмування» дисципліни «Основи інформатики та обчислювальної техніки» для загальноосвітньої школи або інша назва даної дисципліни „Інформатика”.

Спеціальні засоби ПМК орієнтовані на вивчення теми «Алгоритми пошуку та сортування». Ця тема пропонується в якості центральної теми всього розділу.

ПМК Відеоінтерпретатор алгоритмів пошуку і сортування є універсальним. За його допомогою можна швидко побудувати модуль, що виконується, і наочно демонструє роботу будь-якого алгоритму типу сортування.

Інтегроване середовище ПМК Відеоінтерпретатор складається з наступних блоків:
- Середовище програмування з колекцією вихідних текстів алгоритмів ПМК і колекцією вихідних текстів алгоритмів і програм користувача.
- Середовище демонстрації з колекцією демонстрацій алгоритмів ПМК Відеоінтерпретатор і колекцією демонстрацій алгоритмів користувача.
- Електронний навчальний посібник з алгоритмізації «Алгоритми пошуку та сортування».
- Електронний довідник з мови програмування Паскаль.


УВАГА!

Матеріали на сторінці  викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе!

Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення та має знищити її впродовж 24 годин після завантаження або придбати у автора чи фірми-виробника!
Категорія: Програмування | Додав: Admin | Дата: 17.07.2012 | Теги: програмування, ППЗ
Переглядів: 4253 | Завантажень: 1308 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar