Вітаємо на нашому сайті
Головна сторінка Каталог файлів
Головна » Файли » Програми » Тренажери

СОЛО на клавиатуре 9.0.3.2. Три в одном

СОЛО на клавиатуре 9.0.3.2. Три в одномАвтор: «ЭргоСОЛО» (Сайт)
Мова: Російська
Ліцензія: умовно
Системи: Wimdows
Розмір: 24,7 МБ

 

 

Опис програми СОЛО на клавіатурі:

 СОЛО на клавіатурі - сама остання версія відомої програми для навчання сліпому методу друку. Цей клавіатурний тренажер завоював популярність у сотень тисяч людей і продовжує це робити. Курс програми складається з 100 занять і, успішно виконавши всі 100, Ви придбаєте навички друку в сліпу, не дивлячись очима на клавіатуру. При цьому Ви будете набирати текст усіма 10 пальцями. Великий досвід роботи і сотні тисяч людей, що вже пройшли цей програмний курс, дозволяють говорити про це впевнено. Програма буде корисна кожному, хто працює за комп'ютером. І людям, які зазвичай набирають багато тексту, і програмістам, і тим хто просто працює в мережі Інтернет, спілкується по електронній пошті, ICQ, займається пошуком інформації.

 

 

Однак при роботі з СОЛО на клавіатурі, Ви придбаєте не тільки навик сліпий друку, але і станете більш дисципліновані, акуратні, суворі до себе. В процесі проходження курсу будуть виникати проблеми, роздратування від того, що не виходить пройти те чи інше завдання. Адже навчитися друкувати в сліпу, після того, як Ви "тикали в клавіатуру двома пальцями", дуже не просто. Спеціальні вправи і методики спрямовані на розвиток самодисципліни, самоконтролю, уміння долати труднощі, допоможуть Вам і в будь-якому іншому справі. Одночасно з цим творці програми спробували зробити навчання якомога легшим і приємнішим. На проходження всього курсу потрібно приблизно 30 годин чистого часу. Ви можете займатися по 2:00 в день або по 5 - вирішувати Вам. За кожну вправу виставляється оцінка за 5-ти бальною шкалою. При бажанні можна поліпшити результат, пройшовши завдання ще раз.

Після виконання всіх завдань на СОЛО на клавіатурі Ви не тільки опануєте сліпим десятипальцевим методом набору тексту, а й розвинете кращі риси свого характеру: цілеспрямованість, витривалість, наполегливість, витримку.
 

 

 

УВАГА!

Матеріали на сторінці  викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе!

Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення та має знищити її впродовж 24 годин після завантаження або придбати у автора чи фірми-виробника!

 
Категорія: Тренажери | Додав: Admin | Дата: 18.07.2012 | Теги: тренажери, ППЗ
Переглядів: 8898 | Завантажень: 3318 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
avatar
1 de-monsoro • 12:22, 04.09.2016 [Матеріал]
на жаль, не працює посилання((
avatar
0
2 Admin • 14:46, 04.09.2016 [Матеріал]
Посилання поновив, завантажуйте )
avatar
3 de-monsoro • 22:14, 14.09.2016 [Матеріал]
спасибо)
avatar